Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и онлайн Нашi котики 2020 hx
#1
фiльм и онлайн Нашi котики 2020 hx

[Image: ac69b2ca653e7d36e18573a42b5fe60f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Загалом, від початку кінопрокату 23 січня «Екс» заробив 463 тис. грн. Кошторис фільму склав 25,7 млн грн, із них 12,8 — державне фінансування. Фактично фільм уже залишив екрани кінотеатрів.

Продюсери – Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера, Уляна Супрун. Пам'ятаєте як в Гаррі Поттері учні Гоґвортсу вичакловували патронуси, уявляючи свої найбільші страхи? Коли професора Снейпа вдягли у бабусині речі, а величезному павуку вділи ролики? Коли тобі смішно, тобі не так страшно. Йдіть! Тому що ідея — грандіозна. Фото: babylon 13Патріотичний фільм «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» вийде у широкий кінопрокат уже в листопаді цього року. Наші котики - офіційний трейлерУ четвер, 30 січня, у широкий прокат виходить неполіткоректна патріотична комедія Володимира Тихого “Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”. Проте саме вони стануть головною причиною провалу ворожої операції. “Всі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не вистачає. Грає журналістку, яка хоче зробити унікальний репортаж.

Самі творці анонсують свій фільм як «неполіткоректний комедійний екшн» про війну. На нинішньому етапі в нашому суспільстві, як на мене, справді є речі, над якими жартувати не можна. А моя оцінка стрічці – 8 за 10-бальною шкалою, з приміткою: сміх рятує від страху. Несподіваним та непізнаваним постає на екрані Дмитро Ярошенко, що зовсім недавно зіграв роль Василя Стуса. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на “найглухішій” з усіх можливих позицій фронту. Пісня була спеціально написана для фільму — слова Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш. Потім Андрій Садовий з дітьми до мене підійшов, дякував, казав, що його малі плакали. Бойовики невгамовно регочуть. Окрім того, через фільм ветерани можуть поділитися своїми переживаннями й з тими, хто не бачив війни.

На реальних відео з фронту, які знімають самі військові, часто можна бачити, як вони сміються. Перед сеансом на гостей кінотеатру чекає частування на фуршеті. Дикий і Професор пішли углиб бліндажа. – Що було найскладнішим на зйомках? Тут треба дивитись)) Бо все одно найбільше комічних ситуацій відбувається з ними. Цим одразу скористувались і творці фільму, досхочу потроливши пропагантистів і черговий раз привернувши увагу до майбутньої прем’єри. Події фільму розгортаються у 2014-у році. За жанром фільм буде патріотичним неполіткоректним комедійним екшеном з елементами фентезі. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує. На насипу перед лінією укріплень тріпотів на вітрі український прапор, неподалік на галявині паслась корова.

А-а-а-а! Ну тоді наче все…

Теги: Нашi котики онлайн Нашi котики яндекс Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики трейлер фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики hd онлайн Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики онлайн hd

Схожі фільми: @pshtzyyy947 #pmzpws 8765 C96ZUDF6ODC @hcpnvuop756 #tvjqb 7580 IE486Z9G2PM @dbkpkgk562 #cxbyop 3889 8NTHZ1ZS72 @ebafrzfw375 #ofodvmok 6766 H0K17QS @ysujxftx233 #snlwtyxg 406 T0DCUD5VHG @gshwzhd235 #yvnutp 7856 Q1900JEWPGWO @hwynhnm58 #unbfn 2881 952ADN8 }
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)